Centrum
zdraví
MAJÁK

Výživa a detox

Výživa a detoxikace organismu 

Názory na to, co patří do zdravé výživy se různí. Ideální je samozřejmě naučit se naslouchat svému tělu, které nejlépe ví, co v danou chvíli potřebuje, jaké látky a vitamíny mu schází.

Pokud nás někdo požádá o radu, ať již ze zdravotních důvodů, s nárůstem hmotnosti, nebo jen pociťuje úbytek energie, doporučíme změny v současném stravování a pomůžeme s nastartováním a udržením motivace při změně stravovacích návyků.

Detoxikační balíček

Cílem detoxikace je zbavení těla škodlivých látek, nastartování harmonického fungování celého organismu a tím i samoléčebných procesů. Po správně aplikované detoxikaci ucítíte příval nové energie a zbavíte se pocitů únavy.

Na základě detailní analýzy energetické kondice Vašeho organismu Vám terapeut připraví detoxikační program odpovídající Vašemu aktuálnímu stavu a Vašim individuálním potřebám.

Počet opakování a délka jedné konzultace v balíčku: 3 x 60 minut

Standardní cena: 800 Kč za 60 min. tzn. 2400 Kč za balíček 

Klienti Sodexo: sleva na balíček 400,- Kč do 30.6.2014

V případě výrazných zdravotních obtíží doporučujeme návštěvu kliniky v Hradci Králové, kde klient projde odborným metabolickým testováním.

Vhodným doplňkem detoxikačního programu je lymfodrenáž. 

Jedná se o velmi příjemnou techniku a i relaxace není zanedbatelná. Při správném provedení nás zbaví lymfatických otoků a detoxikuje celé tělo. Pokud klient dodržuje určitá pravidla má velký vliv na odstranění následků celulitis. Musíme mít na paměti, že správná funkce lymfatického systému je pro nás nesmírně důležitá.